cz de en

Volná pracovní místa

V UNEKu vyrábíme hliníkové odlitky pro náročné zákazníky z celého světa. Odlitky obrábíme v naší strojírně a montujeme do podsestav. Jsme středně velká společnost s 80 zaměstnanci.

Hledáme nové kolegy na pracovní pozice, uvedené níže. Zaškolení je u nás samozřejmostí. Nabídka pracovních míst platí i pro čerstvé absolventy odborných škol a brigádníky. Nástup je možný ihned. Některé pozice jsou vhodné pro muže i ženy.

V současné době nabízíme tato pracovní místa


Co nabízíme?


Pokud chcete pracovat, nabízíme stabilní zaměstnání a možnost pravidelných přesčasů

Adekvátní platové ohodnocení dle vašich odborných zkušeností, znalostí a pracovních schopností

Příspěvek na stravné

Příspěvek na dojíždění (bydliště mimo Zátor)

Finanční odměna za minimálně 6 odpracovaných měsíců

Příspěvek na penzijní připojištění

Mimořádné finanční odměny za výkonnost

Odměny při životním a pracovním jubileu

Příplatky za směnnost a ztížené pracovní prostředí (u vybraných pozic)

Nabízíme odborné vzdělávání, zvyšování kvalifikace a práci ve stabilní firmě s více jak 30letou tradicí


Jak se ozvat, jak zjistit více informací, jak si domluvit termín návštěvy? Telefonicky (554 645 111) nebo e-mailem (vyhlidalova@uneko.cz) u paní Vyhlídalové, naší personalistky.


Více informací a zaslání životopisu zde


Slévárenský/strojírenský technolog - plat dle zkušeností a odborných schopností ( nástupní plat od 35.000 Kč do 45.000 Kč měsíčně + možné přesčasy )

Mistr výroby slévárenského provozu - plat dle zkušeností a odborných schopností ( nástupní plat od 35.000 Kč do 40.000 Kč měsíčně + možné přesčasy )Broušení, tryskání, rovnání, řezání hliníkových odlitků z naší slévárny.

Brusič hliníkových odlitků (nástupní plat od 25.000 do 30.000 Kč měsíčně + možné přesčasy ) - Broušení, tryskání, rovnání, řezání hliníkových odlitků z naší slévárny.

Údržbář, provozní zámečník (nástupní plat od 25.000 do 35.000 Kč měsíčně + možné přesčasy) - Údržba výrobních zařízení a budov

Slévárenský dělník - formíř (nástupní plat od 25.000 Kč do 40.000 Kč měsíčně + možné přesčasy) - Formování slévárenských modelů do písku, výroba a skládání pískových forem. Zaškolíme Vás od začátku až do konce. 

Tavič hliníkových slitin - uvítáme zkušenosti v oboru, popř. zaškolíme (nástupní plat od 25.000 Kč do 40.000 Kč měsíčně + možné přesčasy)

Obráběč kovů - obsluha a seřizování CNC (nástupní plat od 28.000 do 40.000 Kč měsíčně + možné přesčasy) - Obsluha CNC strojů (řídící systémy Haidenhain, Sinumerik). Programy tvoří oddělení technologie v CAMu, společně s obsluhou CNC se pak programy dolaďují při výrobě vzorků. Obrábíme především vlastní hliníkové odlitky.

Obráběč kovů na vrtačce, frézce (nástupní plat od 25.000 Kč do 35.000 Kč měsíčně + možné přesčasy) - Obrábění (především vlastních hliníkových) odlitků na klasických strojích. Opakovaná výroba pro naše zákazníky.

Montážní dělník - mechanik (nástupní plat od 25.000 Kč do 35.000 Kč + možné přesčasy) - Montáž závitových vložek, šroubů, těsnících prvků, kompletace obrobených odlitků, balení dílců dle balících předpisů.

Svářeč hliníkových materiálů (nástupní plat od 25.000 Kč do 35.000 Kč + možné přesčasy) - Opravy hliníkových odlitků, práce pro údržbu

Modelář  (nástupní plat dle zkušeností od 25.000 Kč do 35.000 Kč + možné přesčasy) - Opravy a výroba slévárenských modelů dle výkresové dokumentace. Práce se dřevem.


Máte dotazy? Zájem o trvalou práci u nás? Ozvěte se telefonicky (554 645 111) nebo e-mailem (vyhlidalova@uneko.cz) paní Vyhlídalové, naší personalistce. 

Máte zájem o naše odlitky? Chcete více informací?

Zavolejte nám, navštivte nás nebo vyplňte kontaktní formulář a my se vám do druhého pracovního dne ozveme.

Vyplňte nezávaznou poptávku