cz de en

CNC obrábění

Dodáme vám kompletně opracované dílce, které můžete ihned použít pro vaši montáž. Obrábíme převážně naše hliníkové odlitky. Dle požadavku odběratelů vyrábíme i ostatní strojní komponenty z litiny, oceli, nerezu a plastů. Specializujeme se na obrábění složitých a výrobně náročných dílů převážně skříňového a přírubového charakteru.

Pokud máte nápad, nemusíte mít žádné zkušenosti v oblasti konstrukce a obrábění hliníkových odlitků. Naši specialisté společně s vámi připraví všechny výrobní podklady od prvního náčrtu odlitku až po opracovaný strojírenský dílec s požadovanými vlastnostmi. Pomocí našeho konstrukčního softwaru vám vytvoříme potřebná 3D data, která dále využijeme při výrobě modelového zařízení, programování obrábění a CMM 3D měření.


Za kvalitu a termíny ručíme

Základem vysoké kvality obrábění a konkurenceschopných cen našich produktů jsou

  • praktické zkušenosti našich technologů a operátorů s obráběním hliníkových odlitků
  • aktuální software SolidWorks, SolidCAM a GibbsCAM, který zajistí komfortní přípravu potřebných dat
  • optimální strojový park CNC obráběcích strojů, primárně určených pro obrábění slitin hliníku
  • účelně navržené přípravky s ohledem na přesnost, efektivitu a preciznost upínání obráběných odlitků
  • odpovídající a ověřené nástroje, speciálně vyvinuté pro obrábění odlitků z Al slitin

Obrábíme profesionálně

Upínací přípravky a programy pro obrábění připravujeme v pravidelně aktualizovaných programech SolidWorksSolidCAM a GibbsCAM.

Obráběcí nástroje spravujeme centralizovaně v přípravně nástrojů pomocí optického seřizovacího stroje ZOLLER Smile 400.

Aplikovaný plán kontroly kvality, ověřené technologické postupy a systém interních mezioperačních náměrů garantují požadovanou dohledatelnost a identifikaci jednotlivých kusů. Kontrolu rozměrů opracovaných dílů včetně mezioperačních fází provádíme ve standardním metrologickém prostředí pomocí kalibrovaných měřidel. 3D měření provádíme v nově vybudované laboratoři na CMM (3D měřícím) stroji ZEISS CONTURA ACTIVE 9/18/8


Přesné rotační dílce soustružíme na CNC soustruzích
do průměru 480 mm v délce do 600 mm a hmotnosti do 200 kg,
do průměru 200 mm v délce do 1.000 mm a hmotnosti do 200 kg.

Méně přesné dílce soustružíme na klasických soustruzích:
do průměru 800 mm v délce do 1.000 mm a hmotnosti do 150 kg.

Frézujeme a vrtáme na 5ti osých obráběcích centrech v maximálních rozměrech 1.600 x 1.000 x 700 mm a hmotnosti do 800 kg.

Proč obrábět u nás

Ve výrobě neustále hledáme a zavádíme nové postupy štíhlé výroby. Naše dlouhodobá spolupráce s odběrateli je založena na udržení vysokých standardů kvality, včasnosti dodávek a konkurenceschopných cenách.

Výroba odlitků a jejich opracování na jednom místě, jedním dodavatelem, vám ušetří čas i nemalé náklady vynaložené na řešení reklamací u více dodavatelů a zpracovatelů odlitků. 

Dodávkou opracovaných odlitků od jednoho dodavatele získáváte zároveň jistotu bezvadné vnitřní kvality materiálu odlitků i krátké dodací lhůty.

Reference

Máte zájem o naše odlitky? Chcete více informací?

Zavolejte nám, navštivte nás nebo vyplňte kontaktní formulář a my se vám do druhého pracovního dne ozveme.

Vyplňte nezávaznou poptávku